Z kapustą w staniku. Odcinek 6 Gadżety

Wielka europejska ustawa o ochronie danych osobowych narobiła niezłego bigosu, sprawiając, że kupa wirtualnych śmieci rozrosła się do olbrzymich rozmiarów wlewających się skrzynkami i telefonami, a szpiegostwo stało się legalne i w dodatku za wyrażeniem zgody.

Tatko miał na to jeden sposób. „Zaznacz wszystko”, „czy chcesz usunąć”, „enter”. Tym razem jednak coś przykuło jego uwagę i to nie sportowy samochód ani tym bardziej skuteczne sposoby na połowy ryb. „Czy chcesz być dobrym tatusiem?”-głosił tytuł maila. Któż nie chciałby być dobrym tatusiem, będąc tatusiem?

Otwórz.

DSC04140Wiadomość zawierała bogatą ofertę sklepu dla prawdziwych twardzieli, najlepszych tatusiów i fenomenalnych facetów z jajami. Gadżety. Coś co kangurki lubią najbardziej. I tak oto oczom Tatki ukazały się: maska przeciwbąkowa z filtrem o zapachu kokosa lub cytryny- idealna do przewijania w komplecie z rękawiczkami antybakteryjnymi zmiękczającymi dłonie. Oprócz tego namiot z pełnym wyposażeniem do szybkiego rozkładania (zdaniem instrukcji jedyne 5 minut) w terenie dla osób chcących się wyspać i ceniących wygodę. Dla tych, którzy wolą pozostać w domu w łóżku idealne zatyczki do uszu najlepszej marki z kojącymi melodiami i dźwiękami natury. Każdy Tatko mógł też nabyć najnowszą wersję robota do noszenia i bujania z funkcją profesjonalnego odkładania dziecka do snu.

Dalej: kapcie z wyciszeniem emitujące biały szum oraz magnetofon z kołysankami, które automatyczne modelują się do głosu taty. Samoczytająca się książka z bajkami w gratisie z projektorem gwiazdek. Teleskopowa wędka z pięciotonową grzechotką, dzięki której nie musisz odchodzić od telewizora, żeby zabawiać dziecko…

Tatko oczyma pełnymi zadziwienia wpatrywał się w przedstawiona ofertę. Jakby nie wystarczyły dwie ręce i chęci. Co za szajs! Dobry Tata? „Zaznacz”, „usuń”, „enter”.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s